Nog een paar plekjes vrij voor winterlunch in Paradijshoeve

6 December 2023, 15:33 uur
Lokaal
mainImage

Het Winterfestijn is begin december van start gegaan. Dit jaar kan er onder andere weer genoten worden van een heerlijke drie gangen winterlunch in de Paradijshoeve op donderdag 7 december van 12.00 tot 15.00 uur. 

De lunch zal bestaan uit verse ingrediënten uit eigen tuin. U kunt starten met pompoensoep of mosterdsoep, inclusief broodje met stokbrood en kruidenboter. Als hoofdgerecht rouleau van maishoender met een mini pastei of gebakken zeebaars met een mini pastei gevuld met paddenstoelen. Tot slot een dessert van peer uit eigen tuin met kaneel en vanille ijs.

Facet hoopt u daar te zien en met elkaar een gezellige middag te hebben. De kosten bedragen €42,50 p.p. inclusief twee drankjes en koffie/thee.