Zwembad de Fakkel gaat weer open voor banenzwemmen

10 March 2021, 15:18 uur
Lokaal
mainImage
Google Maps

Zwembad De Fakkel laat vanaf volgende week weer publiek toe. Het binnenbad blijft gesloten, maar banenzwemmen in het buitenbad is per maandag 15 maart zes dagen per week mogelijk. 

Wie wil zwemmen, is verplicht online te reserveren. Bij binnenkomst via de hoofdingang is een mondkapje verplicht, waarna bezoekers via een looproute naar het buitenbad worden geleid. Omkleden moet aan de rand van het zwembad. Na afloop kunnen bezoekers binnen in de wisselcabines van het recreatiepad omkleden. Gebruik van douches is niet mogelijk. Wel zijn de toiletten bij het recreatiebad geopend.

Via het draaihek aan de parkeerzijde kan publiek het zwembad na afloop weer verlaten. Het zwembad roept op om zoveel mogelijk alleen te komen. Bij voldoende animo zullen de openingstijden worden verruimd.