Het was geen goede wedstrijd afgelopen week tegen het Zwijndrechtse Pelikaan maar er werd uiteindelijk wel een overwinning van 2-1 genoteerd. Na de 0-1 achterstand bij de rust wisten de “kraaien” alsnog de winst naar zich toe te trekken. Dat toont in ieder geval aan dat er genoeg karakter en strijdlust in het team zit. Hopelijk levert zo’n positief resultaat voor de komende wedstrijden ook het vertrouwen op om ook voetballend stappen te gaan maken. Een mooie taak voor de technische staf om daaraan op trainingen te blijven werken zodat ook zij kunnen zien dat er progressie wordt gemaakt in de wedstrijden.
Komend weekend is de tegenstander De Zwerver uit Kinderdijk. Ook vorig seizoen werd daar in de eerste klasse tegen gespeeld. In Kinderdijk werd toen ternauwernood gelijk gespeeld (3-3) terwijl in Rijsoord toen de punten door een benauwde 2-1 zege in Rijsoord bleven. Ook voor de komende wedstrijd is de verwachting dat de ploegen niet veel voor elkaar onder zullen doen. Rijsoord is dan wel beter gestart met 6 punten uit 3 wedstrijden terwijl De Zwerver nog geen punten heeft kunnen behalen maar dat zegt zo aan het begin van de competitie nog helemaal niets. In deze regionale competitie komen wekelijks verrassende uitslagen voor dus op voorhand is zeker niet te voorspellen wie als winnaar mag worden aangemerkt.
De ploeg van De Zwerver onder leiding van de debuterende hoofdtrainer Bart van Muijen heeft de laatste twee wedstrijden met miniem verschil (2-1) verloren en zal zeker door de laatste wedstrijd tegen VVGZ, ondanks het verlies, ook het nodige vertrouwen hebben getankt om op het eigen (moeilijk te bespelen) grasveld een resultaat willen halen tegen de ploeg van Johan Versluis. Overigens voor beide trainers, die een gezamenlijk verleden hebben bij FC Dordrecht, daardoor ook nog een speciale wedstrijd.
De wedstrijd in Kinderdijk begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Kevin Konings.