Is degradatie van vv Rijsoord slechts een kwestie van tijd? De technische staf en spelersgroep gelooft nog altijd in een Houdini- act. Trainer Johan Versluis sprak dat afgelopen weekend nog maar eens hardop uit. Rijsoord zal zich niet zomaar gewonnen geven. De wedstrijd tegen De Zwerver uit Kinderdijk was daar een voorbeeld van. Door te winnen met 2-1 wisten de Kraaien de laatste plek over te doen aan de tegenstander van deze middag.
Die nuttige en broodnodige overwinning zal echter wel een goed vervolg moeten krijgen. En dus reist Rijsoord deze zaterdag af naar Capelle aan den IJssel om tegen het Capelse cvv Zwervers opnieuw drie punten bij te schrijven.
En dat moet eigenlijk wel kunnen, want de ploeg van trainer Rody van Hemert zit na een redelijke start van de competitie niet in de beste fase. Met de huidige 18 punten zal de ploeg er alles aan moeten doen om weg te blijven uit de gevarenzone. Voor hen zal alleen een overwinning tellen op Rijsoord. De wedstrijd in Rijsoord werd overigens met 0-3 betrekkelijk eenvoudig gewonnen door de Capellenaren.
De wedstrijd op het sportpark Couwenhoek begint om 15.00 uur.