Donderdag 7 oktober is er weer een scootmobieltocht georganiseerd door de Ridderkerkse Scootmobiel Club (RSC). De vorige tocht was een spannende. Die ging namelijk kriskras door Rotterdam-Zuid met veel oponthoud door de vele stoplichten en druk verkeer, maar de eindbestemming mocht er zijn: de SS Rotterdam!
Het was een leerzame tocht en de scootmobielers hebben meer ervaring opgedaan in het verkeer. Aangekomen bij de SS Rotterdam werd de deelnemers vriendelijk geholpen om, met alle scootmobielen via twee liften, op het schip te komen. Daar werd iedereen opgewacht door de bemanning met een heerlijk drankje en wat lekkers.
Op donderdag 7 oktober aanstaande gaat de tocht naar het eiland van Brienenoord en staat een rondje over het eiland op het programma. Het eiland is een natuureiland met bos, grasvlakten open water en poelen, gelegen in een buitenbocht van de Nieuwe Maas bij Oud-IJsselmonde. Op het eiland bevindt zich ook een volkstuin complex en kom je Schotse Hooglanden tegen. Natuurlijk wordt er onderweg weer gestopt voor een drankje en een lekkernij.
Er wordt zoals gewoonlijk verzameld bij begin- en eindpunt Grandcafé Burgerzaken bij het Gemeentehuis van Ridderkerk. Vanaf 12.45 uur wordt er verzameld, het vertrek is om 13.00 uur. Rond 16.00 uur is de tocht klaar. Deelname aan de scootmobieltocht kost 5,- euro.
Door deel te nemen aan de scootmobieltochten wordt u spelenderwijs wat zekerder en vertrouwder met uw scootmobiel, doet u meer rijervaring op en kan u uw grenzen verleggen. De ontspannen en gezellige sfeer tijdens het nuttigen van een kopje koffie of thee biedt tevens de mogelijkheid uw sociale contacten uit te breiden.
Bewegen (ook met een scootmobiel) verbindt mensen. Iedereen kan mee doen, van jong tot oud! Bent u geinteresseerd en wilt u meerijden geef u dan op bij Peter Kuipers via [email protected] of 06-43009711.