Trainer Mark van Zanten doet stapje terug bij SV Bolnes

10 April 2026, 17:37 uur
Lokaal
mainImage
SV Bolnes
Mark van Zanten.

Trainer Mark van Zanten zal na dit seizoen een stapje terugdoen als hoofdtrainer van SV Bolnes in verband met zijn gezondheid. In goed overleg met de club is besloten dat Mark het lopende seizoen volledig zal afmaken. Het team is nog volop in strijd voor het kampioenschap in de 4e klasse, en Mark blijft zich tot het einde van het seizoen met volle inzet richten op deze sportieve doelstelling.

Voor het seizoen 2026-2027 heeft SV Bolnes inmiddels een nieuwe hoofdtrainer aangesteld: Fred van Zon. Fred zal vanaf volgend seizoen de sportieve leiding van het eerste elftal op zich nemen. De club heeft vertrouwen in zijn visie en ervaring en kijkt uit naar een succesvolle samenwerking.

Hoewel Mark van Zanten zijn rol als hoofdtrainer neerlegt, blijft hij nadrukkelijk betrokken bij SV Bolnes. Hij zal toetreden tot de technische commissie, waar hij samen met Özkar Çakır zal meedenken over het technische en sportieve beleid van het 1ste elftal. Op deze manier blijft zijn kennis, ervaring en clubliefde behouden voor SV Bolnes.

De club spreekt haar grote waardering uit voor de inzet en betrokkenheid van Mark van Zanten en wenst hem het allerbeste met zijn gezondheid. Tegelijkertijd kijkt SV Bolnes met vertrouwen vooruit naar de toekomst, met Fred van Zon als nieuwe hoofdtrainer en met het huidige team dat alles op alles zet voor een succesvol einde van dit seizoen.