sv Slikkerveer weet weer niet te scoren

26 oktober 2026, 6:53 uur
Lokaal
mainImage
Roelie 't Jong

Op zaterdag 24 oktober speelde sv Slikkerveer een lastig uitduel tegen het hooggeplaatste OVV in Oostvoorne. Aan de rand van de duinen mistte trainer Kristian de Oude weer een flink aantal spelers, waardoor junior Dean Noorlander in de basis begon in de spits. Later in de wedstrijd maakte zijn tweelingbroer Braydon ook nog zijn debuut in de hoofdmacht. Een resultaat leverde het niet op: 2-0. 

In de openingsfase van de wedstrijd stoomde Slikkerveer met regelmaat op naar het doel van OVV. In de derde minuut schoot Ronald Capelle na doorkoppen van Damion Janssen voorlangs. Twee minuten later had Sem Seifi de openingstreffer op zijn schoen, maar keeper Deekman redde op de doellijn. Daarna kreeg ook OVV een eerste kans, maar het schot ging ver over. Na een kwartier spelen kreeg Slikkerveer een domper te verwerken toen aanvoerder John van Vugt geblesseerd van het veld moest. Hij werd vervangen door Dogukan Murat. Slikkerveer bleef veelvuldig de aanval zoeken, maar echt uitgespeelde kansen bleven uit. Een vrije trap van Romain van Bruggen in de 18e minuut werd door Deekman naast getikt. Zes minuten later viel de openingstreffer letterlijk uit de lucht. Na een doorkopbal kopte Maikel Hagers de bal van veraf over doelman Bas Feelders heen: 1-0. Daarna speelde het spel zich vooal af op het middenveld, omdat het beide ploegen moeilijk lukte om de aanvallers aan het werk te zetten. Net voor rust had Slikkerveer een doelpunt verdient na een zeer fraai opgezette aanval. Dogukan Murat snelde langs drie tegenstanders of ze er niet stonden en legde goed terug op Ronald Capelle die jammer genoeg tegen een verdediger aan schoot. Mogelijk hands werd door scheidsrechter Van Deelen niet geconstateerd, dus werd weggewoven. Het bleef zodoende 1-0 bij de rust.

In de tweede helft werd door beide teams flink gestreden op het middenveld, waardoor veel passes richting de aanvallers niet goed aankwamen. Toch was het weer Slikkerveer dat de beste kansen kreeg. In de 55e minuut stond Romain van Burggen aan het eind van een lange aanval over meerdere schijven. Zijn schot verdween echter naast het doel. Na een uur spelen was het invaller Dogukan Kulup, die oog in oog kwam te staan met de uitkomende keeper Deekman, zijn schot kon nog net half, maar voldoende gekeerd worden door Deekman, waardoor hij voorkwam dat de gelijkmaker op het scorebord had gekomen. Even later kon een voorzet van Dogukan Murat net niet worden binnen gegleden door Dean Noorlander. Een kwartier voor tijd kreeg Slikkerveer nog een domper te verwerken, want ook Damion Janssen moest geblesseerd het veld verlaten. Hij werd vervangen door Braydon Noorlander. Nog geen minuut later zorgde een snelle tegenaanval van OVV over de rechterflank voor problemen in de Slikkerveerse defensie. De bal werd eerst wel tegengehouden, maar belandde precies voor de voeten van Duncan Kerkmans, die het kadootje van dichtbij in doel schoot: 2-0. Slikkerveer probeerde het daarna nog wel, kreeg ook nog behoorlijke kansen via Dogukan Murat en Dean Noorlander, maar het ontbeerde doelpunten. Een beetje meer geluk zou daarbij zeker helpen, maar dat zat er deze zaterdag in ieder geval niet in. Het bleef bij 2-0.

Aanstaande zaterdag 31 oktober speelt Slikkerveer om 14.30 uur thuis tegen Den Bommel.

Opstelling sv Slikkerveer: Bas Feelders, Berry Statz, Ryan van Dongen, John van Vugt (15 – Dogukan Murat), Patrick Haze (74 – Casper Gerritse), Damion Janssen (74 – Braydon Noorlander), Jesse Ringlever (56 – Dogukan Kulup), Romain van Bruggen, Sem Seifi, Ronald Capelle en Dean Noorlander