Ben jij iemand die graag bezig is in de keuken en zich wil inzetten voor senioren? In Wijkcentrum West wordt een enthousiaste keukenhulp gezocht die het team komt versterken tijdens het voorbereiden van de lunch. Elke eerste en tweede vrijdag van de maand organiseert Team van de Wijk een lunch voor senioren in het wijkcentrum West. De lunch is van 12.00 - 13.30 uur, de voorbereidingen starten vanaf 09.00 uur.
Je ondersteunt bij het voorbereiden van eenvoudige warme maaltijden, houd de werkplek netjes en helpt mee met opruimen. Je staat niet alleen in de keuken, altijd samen met iemand.
Wat krijg je ervoor terug?
· Waardering van wijkbewoners, mede door jouw bijdrage maken we deze lunch mogelijk en blijven wijkbewoners in contact met elkaar
· Een gezellig team, fijne gesprekken en natuurlijk een lunch
Neem gerust contact op of loop even binnen op een woensdagmiddag in het Wijkcentrum West (Boksdoornstraat 80) voor een kennismaking.