Huys ten Donck in Ridderkerk in Liefde voor het Landgoed op NPO1

5 April 2024, 23:33 uur
Lokaal
mainImage

Een landgoed onderhouden vergt heel wat geld en mankracht. De nieuwe achtdelige realityserie Liefde voor het Landgoed volgt de bewoners van zes Nederlandse kastelen en buitenplaatsen, waaronder Het Huys ten Donck in Ridderkerk. Allemaal hopen zij het familielandgoed te behouden voor de volgende generaties, maar dit gaat niet zonder slag of stoot.

Liefde voor het Landgoed
Zo willen Willem en Aert van landgoed Maarsbergen graag hun ouders opvolgen, maar niet voordat het hoofdhuis grondig is gemoderniseerd. En de 93-jarige Agnes Kamerlingh Onnes-barones van Dedem heeft hulp nodig om op kasteel Vosbergen te kunnen blijven wonen. Gelukkig krijgt ze thuiszorg en springen haar twee dochters bij.

Ook de bewoners van landgoed Oolde, landgoed Wickenburgh, Het Huys ten Donck in Ridderkerk en kasteel Heeze komen in deze reeks aan bod.

Wanneer is Liefde voor het Landgoed op televisie te zien?
Liefde voor het Landgoed is vanaf vrijdag 12 april vanaf 21:30 uur te zien bij MAX op NPO1. De voice-over is in handen van André van Duin.