Facet: lezing over Ridderkerk en een workshop natuurtekenen

19 July 2023, 20:31 uur
Lokaal
mainImage

Facet organiseert eind deze week twee culturele activiteiten. Zo is er op vrijdag 21 juli een lezing van Teun Rijsdijk in de Oudheidkamer. Op zaterdag 22 juli wordt in Bezoekerscentrum de IJsvogel een workshop natuurtekenen georganiseerd. 

Vrijdag 21 juli van 13.30 – 16.15 uur - Oudheidkamer, Kerksingel 27

Laat u meeslepen in de verhalen van Teun Rijsdijk in de Oudheidkamer. Op vrijdag 21 juli neemt Teun u mee in de verhalen over het vroegere Rijsoord en Ridderkerk, over Kraaien en Blaukaiers.

Als afsluiting krijgt u een rondleiding door de ruimtes van de Oudheidkamer. Een kopje koffie of thee met wat lekkers erbij mag natuurlijk niet ontbreken. De kosten bedragen € 5,- p.p..

Zaterdag 22 juli 09.30 – 12.30 uur - Bezoekerscentrum de IJsvogel, Waalweg 9a

Vindt u het leuk om te tekenen of wilt u dit ontdekken? Op zaterdag kunt u deelnemen aan een workshop natuurtekenen. De workshop laat u ontdekken dat tekenen erg leuk is en nagenoeg voor iedereen mogelijk is. Er zal zowel binnen als buiten worden getekend in het Waalbos. Tekenervaring is niet nodig voor deze workshop. Het tekenen zal bij voorkeur staand worden gedaan, mocht dat lastig zijn neem dan een krukje of uw rollator mee. U ontvangt ook hier natuurlijk een kopje koffie of thee en wat lekkers erbij. De kosten bedrag € 10,- p.p.

Voor alle activiteiten kunt u zich aanmelden bij de receptie van Facet, Schoutstraat 5.