De Kandelaar viert 40-jarig jubileum met kinderboekenschrijver

15 June 2024, 10:45 uur
Lokaal
mainImage

Kinderboekenschrijver Bram Kasse komt op woensdag 19 juni speciaal naar Ridderkerk voor het 40-jarig jubileum van de christelijke boek- en muziekwinkel De Kandelaar. Bram heeft inmiddels 39 boeken geschreven en tijdens zijn voorstelling gaat Bram Kasse voorlezen uit het manuscript van zijn 40e boek, een primeur! 

Verder doet Bram van alles. Er zal veel interactie zijn, raadspelletje, voorlezen, soms uitspelen, een hele leuke voorstelling. Er zullen twee voorstellingen zijn, één om 13.30 uur en één om 15.00 uur  voor kinderen van 6-12 jaar. De voorstelling duurt ongeveer 40 minuten en zal in de Huiskamer zijn, gelegen naast de Kandelaar (Sint Jorisstraat 8). Wil je hier graag bij aanwezig zijn? Meld je even aan door een mail te sturen naar [email protected]

De notitiebijbel die te vinden is in de winkel van de Kandelaar, ook dit in het kader van het jubileum jaar, heeft inmiddels een eigen plek in de winkel gekregen. Het is mooi om te zien dat mensen er echt voor gaan zitten om iets in de bijbel te schrijven of kleur te geven, zodat deze bijbel een bron van bemoediging kan zijn voor iedereen. 

Ridderkerkers die op zoek zijn naar een christelijk boek, puzzels, spelletjes, dvd’s, cd’s, of een cadeau of kaartje worden in de winkel uitstekend geholpen. Voor wie twijfelt over een geschikt cadeau, bieden wij de keuze uit een boekenbon, VVV-card of de eigen cadeaubon van De Kandelaar.

De winkel aan de Sint Jorisstraat 10 is zes dagen per week geopend: maandag 13.00 - 17.30 uur, dinsdag t/m donderdag 9.30 - 17.30 uur, vrijdag 9.30 - 17.30 uur, vrijdagavond 18.30 - 21.00 uur, zaterdag 9.30 - 17.00 uur.