Tijdens de vakantie daagt de Ridderkerkse handbalvereniging Saturnus’72 kinderen in de leeftijd van 7 t/m 12 uit om gratis een uurtje te komen meetrainen. "Tot en met 24 augustus zijn jullie op maandag tussen 18.00 en 19.00 uur van harte welkom op het Reyerpark aan de Kastanjelaan 30 in Ridderkerk", aldus Laura Vos, naast speelster van het eerste damesteam ook trainster binnen de jeugd van de handbalvereniging.
"Handbal is een leuke en snelle sport. Je speelt het als teamsport op een verhard buitenveld, in de (eigen) zaal en zelfs op het Beach veld. Om hier eens kennis mee te maken nodigen we jullie dan ook uit om te komen meetrainen. Elke maandag kan je tussen 18.00 en 19.00 uur gratis mee doen. Je ziet dan vanzelf of deze sport iets voor jou is", vervolgt De Vos. Samen met Dylan Muller, Corinne van Hurk, Sanne Euser, Carl Kleeser en Eric Tamboer daagt ze kinderen uit om het spelletje te komen uitproberen. Op de komende maandagavonden hoopt De Vos een hoop jeugd tegen te komen en hen enthousiast te maken voor het handbal.
Er zijn in dit coronatijdperk helaas wel enige spelregels. Zo is de kantine dicht, moet er thuis worden omgekleed, zijn ouders rondom het veld niet welkom en moet ieder kind een eigen bidon meenemen. Wil je meer weten over de vereniging? Kijk dan eens op de site van de club via www.saturnus72.nl. Heb je vragen? Mail dan naar [email protected].