Ridderkerkers lezen 35 uur uit de Bijbel

17 October 2019, 14:20 uur
Algemeen
mainImage
Peter Hooijmeijer

De Ridderkerkse christelijke boek- en muziekwinkel de Kandelaar bestaat dit jaar 35 jaar. Dat jubileum werd vorige week gevierd met een feestweek, waarin onder andere door meer dan 140 Ridderkerkers 35 uur uit de Bijbel is voorgelezen. Voor ieder kwartier werd 25 euro voor het goede doel verdiend. Deze actie heeft 3500 euro opgeleverd, een bedrag dat is geschonken aan de organisatie Global Rize. Afgelopen zaterdag overhandigde de voorzitter van de Kandelaar, Jaap Quist, de opbrengst aan Frans de Lange van deze organisatie.

De Kandelaar draait al 35 jaar volledig op de inzet van vele (Ridderkerkse) vrijwilligers. Zij zorgen ervoor dat de winkel 6 dagen per week is geopend. De winst van de verkoop van de winkel is bestemd voor diverse goede doelen die bijdragen aan het verspreiden van het Evangelie. De vrijwilligers die op dit moment actief zijn, werden zaterdag bedankt voor hun inzet met een rondleiding in Huys ten Donck en door het omliggende park.

Boekhandel de Kandelaar is te vinden aan de Sint Jorisstraat 10 in Ridderkerk, tel. 0180-424698. De openingstijden zijn: maandag 13.00 - 17.30, dinsdag, woensdag en donderdag 9.30 - 17.30 vrijdag 9.30 - 17.30 vrijdagavond 18.30 – 21.00 zaterdag 9.30 - 17.00.