Op zaterdag 11 mei 2019 is de 3e editie van de Rezoordse Kraaienrun, een hardloopevenement voor jong en oud in en door het prachtige Rijsoord, het pittoreske dorp aan de Waal.
Voor de jongeren is er de Kleine Kraaienloop van 1,7 km en de ouderen kunnen kiezen voor de 5 & 10 Kraaien Kilometers.
Met de opbrengst van dit evenement steun je team 223 De Rezoordse Kraaien dat mee doet aan de ROPARUN. De Roparun is een estafetteloop van meer dan 500 kilometer van Parijs en Hamburg naar Rotterdam waarbij mensen, in teamverband, een sportieve prestatie leveren om op die manier geld op te halen voor mensen met kanker. Jouw deelname aan De Rezoordse Kraaienrun en je sportieve prestatie, komt dus ten goede voor de zorg voor mensen met kanker.
PROGRAMMA:
11.00u: start Kleine Kraaienloop (1,7 km) voor kinderen t/m 12 jaar
11.15u: prijsuitreiking top 3 jongens & meisjes
11.45u: start 5 & 10 Kraaien Kilometers
13.00u: prijsuitreiking top 3 mannen & vrouwen, resp. 5 en 10 km
Na het hardloopevenement kan je onder het genot van een hapje en drankje genieten van de 24e editie van de wielerronde ‘De Draai Rond de Kraai’.
MEDAILLE/PRIJZEN:
Iedere deelnemer ontvangt een prachtige medaille als blijvende herinnering. De kinderen van de kleine kraaienloop krijgen na afloop allemaal een pannenkoek.
MEER INFORMATIE
Uitgebreide informatie vind je op de website (zie de link hierboven bij TICKETS)
Via deze link vind je enkele foto's van de editie van 2018:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2253155011620483&type=1&l=0d9f4e9135