Willem Klootwijk, vrijwilliger bij het Trefpunt Oost (Ridderkerk), is bezig met het organiseren van een dag speciaal voor de Ridderkerkse mannen. Deze zal plaatsvinden op zaterdag 5 oktober in het Trefpunt Oost.
Aanleiding
Op 8 maart vond in de bibliotheek ‘AanZet’ de internationale vrouwendag plaats en Willem Klootwijk was daar, als onschuldig mannelijk bezoeker binnengestapt om iets te printen. Hij werd het ‘slachtoffer’ van menig doordringende vrouwelijke blik en kreten “Héé, een man!” waren niet van de lucht. Zodoende ontstond bij hem het idee: vrouwen op 8 maart aan zet in bieb ‘AanZet’, dan maak ik toch zeker van het Trefpunt een ‘mannentrefpunt’. Het idee werd nog versterkt door Eveline Freling (Facet Ridderkerk), die hem vertelde dat het "best leuk" zou zijn als er iets enkel voor mannen zou organiseren. Na een uur zag Klootwijk kans om te ‘vluchten’ en eenmaal thuis kwam hij er achter dat hij het printen vergeten was. Mannen kunnen nu eenmaal geen twee dingen tegelijk, over een idee nadenken en printen lukt niet.
Willem is op zoek naar enkele organiserende talenten m/V met die restrictie dat het gedeelte ‘V’ op 5 oktober het Trefpunt Oost dient te Vermijden, sorry dames!
Bij deze ook een oproep aan onze sportverenigingen, denkt u een demo van uw sport te kunnen geven? Denkt u er een kleine wedstrijd van te kunnen maken, kunt u iets dergelijks sponsoren?
Willem heeft zelf al een aantal activiteiten bedacht, denk aan accu heffen, jamsessie, poolen, spijkerslaan en een bierproeverij (0.0% met alcoholhoudend als optie). Deze activiteiten en meer informatie kunt u vinden op de website https://mannenvanridderkerk.nl/ en daar kan per e-mail een stem op uitgebracht worden. Mits realiseerbaar gaan de activiteiten met de meeste stemmen door. Mocht u zelf een geniaal idee hebben, geef dit door en dan kunnen wij samen kijken of het mogelijk is. E-mailen kan naar: [email protected].
Mocht de dag slagen dan kan een herhaling wellicht wat vaker ergens in Ridderkerk gehouden worden. Alle ideeën hier omtrent, maar vooral helpende handen, zijn welkom!
MANNEN van RIDDERKERK: JOIN THE CLUB!