Op 11 mei vieren De Ridderdichters hun 10-jarig bestaan. Om dit te vieren zijn Hans van Woerkom, een verhalenverteller pur sang, en zijn muzikaal begeleider Onno uitgenodigd om in de leeszaal van de bibliotheek een boeiend verhaal te vertellen.
De Ridderdichters nodigen een ieder, oud en jong, van harte uit op zaterdag 11 mei van 13.30 tot 15.00 uur dit jubileum mee te vieren en met elkaar terug te kijken op 10 mooie jaren. De toegang is gratis.
De Ridderdichters
De eerste aanzet om een podium in te richten voor poëzie en verhalen, werd op 6 juni 2008 genomen door Elly Mans – Los die in de dichtende plaatsgenoten Henk Ubas en Ds. Martin de Geus twee medeoprichters vond. Op 1 januari 2009 werd de vereniging ingeschreven bij de Kamer van Koophandel.
Sindsdien is de plaats van De Ridderdichters niet meer weg te denken uit onze gemeente: wekelijks een gedicht in De Combinatie, op TV Ridderkerk en in de Bibliotheek. Deelname aan projecten en manifestaties, kortom alle reden om hier bij stil te staan.